درب ضد سرقت

درب ضد سرقت شیراز,درب ضدسرقت شیراز,درب ضدسرقت

درب هاي ضد سرقت همانگونه که از اسم آن مشخص است به دربی گفته میشود که مانع از ورود سارقین شده و در مقابل هر گونه دستکاری، تخریب و اهرم نمودن ايمن و قابل اطمينان باشد که شایان ذکر است این اطمینان به منزله ی صد در صد نبوده ولی در مقایسه با درب های معمولی میتوان تفاوت بسیار زیادی را مشاهده نمود و به استحکام درب های ضد سرقت پی برد. که بر خلاف درهای معمولی این گونه درب هادر مقابل فشار ، برش ، اهرم و دستکاری قفل از سطح ایمنی بسیار بالایی برخوردار بوده و امنیت بسیار بیشتری از درب های معمولی حتی با نرده های حفاظتی دارند.

فروشگاه درگاه عامل فروش درب ضدسرقت در شهر شیراز می باشد که توانسته با بزرگترین تولیدکنندگان درب ضدسرقت و درب های امنیتی همکاری نماید. این فروشگاه به عنوان نمایندگی درب ضدسرقت شیراز و استان فارس فعالیت می نماید. فعالیت فروشگاه: درب ضد سرقت شیراز , درب ضدسرقت شیراز

درب ضد سرقت شیراز , درب ضدسرقت شیراز

برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناس ما تماس بگیرید

۰۹۱۷۴۳۳۱۷۳۳ – ۰۷۱۳۲۲۶۲۶۷۰

درب ضد سرقت شیراز , درب ضدسرقت شیراز

انواع درب های ضد سرقت
درب ضد سرقت دارای انواع مختلف است و در بازار ایران به صورت سه دسته اصلی عرضه می شود، که شامل: درب ضد سرقت ترک، درب ضد سرقت چینی و  درب ضد سرقت ایرانی است.

نکته مهمی که باید در مورد درب های ضد سرقت ایرانی بدانید این است که این درب ها می توانند دقیقا مطابق خواسته شما ساخته شوند یعنی امکان سفارش درب ضد سرقت مطابق با نیاز شما وجود دارد و ابعاد و اندازه آن را  براساس نياز و جاي مورد استفاده از درب براي مشتري تعيين كرد.

درب ضد سرقت شیراز , درب ضدسرقت شیراز

مزایای درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت عایق صدا و حرارت در برابر آتش تا ۴ ساعت و تا دمای ۸۰۰ درجه سانتی گراد می باشند. از دیگر مزایای این درب ها می توان به مقاومت در برابر برش و فشار، عایق سرما، گرما و رطوبت و مقاومت حداکثری نسبت به رنگ پلی استر اشاره کرد که هر مشتری را قانع می کند تا یکی از آن ها را خریداری کند. این درب ها در برابر وقوع حوادث غیرقابل پیش بینی همچون زلزله و آتش سوزی نیز مستحکم هستند و علاوه بر این که منزل شما را از ورود سارقان محافظت می کنند، به خاطر وجود پشم سنگ نسوز در درون آن، ضد حریق هم هستند. علاوه بر این، با تزریق مواد ویژه ای در لایه میانی این درب ها شبکه ای مستحکم با مقاومتی فولادی ایجاد می شود که آنها را ضد برش، ضد مته، ضد اسید و ضد رطوبت می کند.

درب ضد سرقت شیراز , درب ضدسرقت شیراز

برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناس ما تماس بگیرید

۰۹۱۷۴۳۳۱۷۳۳ – ۰۷۱۳۲۲۶۲۶۷۰

محاسن درب های ضد سرقت

  • درب های ضدسرقت دوام و عمر طولانی تر نسبت به درب های معمولی به دلیل مقاومت بسیار بالایشان دارند.
  • دارا بودن اجزاء مهمی چون زنگ، چشمی، زنجیر درب، چهارچوب مقاوم و… آنها را منحصربه فرد کرده است.
  • درب های ضد سرقت عموما عایق رطوبت و عایق حرارت هستند.
  • عایق صدا و جلوگیری کننده از ورودگرد و غبار و آلودگی های هوای بیرون به درون خانه یا محل کار هستند.
  • درب ضد سرقت از اتلاف انرژی جلوگیری می کند.
  • درب های ضدسرقت دارای لولای مخفی و غیرقابل دیدن دارند که باعث امنیت بالایی میشود.
  • قفل درب ضد سرقت که مهمترین جزء این درب هاست استحکام بسیار بالایی داند و غیر قابل باز شدن هستند و مانع از سرقت میشوند.
درب ضد سرقت شیراز - درب ضدسرقت شیراز

نصب درب ضد سرقت, درب ضد سرقت شیراز

نصب درب ضد سرقت, درب ضد سرقت شیراز

نصب درب ضد سرقت, درب ضد سرقت شیراز

فروشگاه درگاه با بهره مندی از کارشناسان مجرب و متخصص در خصوص نصب انواع درب ضد سرقت,درب مورد نظر شما را با بالاترین کیفیت و استاندارد روز جهانی و همچنین سریع ترین زمان ممکن نصب می نماید. در این بخش به توضیح در مورد مراحل نصب درب ضد سرقت می پردازیم.

آشنایی با مراحل نصب درب ضد سرقت:
 
مراحل نصب یک درب ضد سرقت را میتوان به ۲ مرحله کلی تقسیم بندی نمود که در مرحله اول در زمان دیوار چینی فریم انتظار درب در محل مورد نظر نصب می شود و مرحله دوم اتصال درب ضد سرقت به وسیله لولا به فریم انتظار می باشد که بعد از اتمام تمامی مراحل ساختمان سازی صورت می پذیرد. در این بخش به بررسی کامل نصب درب ضد سرقت می پردازیم
 

نصب درب ضد سرقت, درب ضد سرقت شیراز

نصب فریم انتظار:

نکات لازم در خصوص نصب فریم انتظار
 
اولین نکته برای نصب فریم انتظار این است که در پایان دیوار چینی و قبل از سفید کاری باید فریم انتظار فلزی را قرار داد و قوطی که برای فریم انتظار استفاد می کنیم باید در ابعاد ۴در۸ سانتی متر باشد و حتی در بعضی مواقع می توان قوطی ها با ابعاد کمتر را در ساخت فریم انتظار به کار برد.

نکته بعد در این است که ابعاد داخل به داخل فریم انتظار یک سانتی متر بیشتر از ابعاد پشت تا پشت درب ضد سرقت باشد. فضای لازمی که از سمت راه پله لازم است به اندازه ۵سانتیمتر می باشد که چهار سانتی متر آنرا را نباید با هیچ مصالحی پر کرد ولی در قسمت داخلی می توان از مصالح استفاده کرد و آن را پوشاند.
 
برای نصب کردن فریم انتظار درب را باید رنگ آمیزی کنیم تا مانع زنگ زدگی فریم انتظار شود. اما این مرحله را باید قبلا از اینکه درب را نصب کرد انجام داد و فریم خود را باید کاملا شاقول و تراز قرار داد و باید سطح بالایی پاخور فریم انتظار با سطح کف نهایی از سمت داخل و بیرون باهم, هم سطح باشند و بالا تر یا پایین تر نباشد.
 
روش های مختلف برای نصب فریم انتظار درب ضد سرقت را میتوان به سه دسته نصب با روشهای رولت بولت,جوش و پیچ سرمته تقسیم بندی نمود.

 

نصب درب ضد سرقت, درب ضد سرقت شیراز

درب ضد سرقت با توجه به ساختمان داخلی آن که از ورقه آهن ساخته شده است نسبت به درب های معولی دارای وزن سنگین تری می باشند و برای اتصال درب ضد سرقت به فریم انتظار باید از سه لولا و یا بیشتر استفاده نمود تا درب ریگلاژ خود را بعد از مدتی به خاطر وزن سنگین خود از دست ندهد.

توجه به این نکته در نصب لولا های درب ضد سرقت نیز بسیار حائز اهمیت می باشد که لولاها به صورت مخفی باشد و از سمت بیرونی درب ضد سرقت قابل مشاهده نباشد.

برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناس ما تماس بگیرید

۰۹۱۷۴۳۳۱۷۳۳ – ۰۷۱۳۲۲۶۲۶۷۰

Back to Top