۴.۴/۵ - (۱۵ امتیاز)

قرنیز شیراز

فروشگاه درگاه نمایندگی و عامل فروش انواع قرنیز در شیراز

قرنیز چیست ؟ 

در واقع قرنیز یک نوع مصالح ساختمانی است که در محل تلاقی و فاصله ما بین دیوار و کف کار می شود . کاربرد قرنیز هم برای زیبایی و جدا کردن بصری رنگ دیوار و اتاق استفاده می شود و هم در مواردی برای پوشاندن سیم برق و یا داکت سیم های تلفن و غیره . اما مهمترین مورد کاربرد قرنیز برای محافظت پای دیوار از نفوذ رطوبت به قسمت نازک کاری و نیز محافظت در برابر ضربه های ناشی از جابجا کردن وسایل و اسباب و اثاثیه است. 

قرنیز در انواع و اقسام و رنگ های مختلف وجود دارد و بنابر سلیقه مشتری و نیز باتوجه به دیگر مصالح و متریال مورد استفاده در اتاق یا سالن و جاهای دیگر ساختمان ، می توان از انواع سنگی ، چوبی ، MDF (ام دی اف )  یا PVC ( پی وی سی ) استفاده کرد. 

قرنیز ام دی اف

قرنیز ام دی اف یکی از زیباترین و در عین حال با دوام ترین انواع قرنیز ها می باشد. قرنیز ام دی اف می تواند در رنگ ها و طرح های مختلف تولید شده و قابلیت نصب بر روی انواع کف پارکت ، سرامیک و سنگ را دارد.

قرنیز MDF از ارتفاع ۷ سانتیمتر تا ۱۵ سانتیمتر موجود است و ضخامت آنها ۸ و ۱۶ میلیمتر می باشد. یکی از مهمترین مزیت های قرنیز ام دی اف نسبت به دیگر انواع ، این است که قرنیز ام دی اف دارای طرح چوب می باشد و دقیقا مانند چوب کلیه رگه ها  و رنگ های طبیعی چوب در ان قابل مشاهده است که نمای بسیار زیبا و طبیعی به منزل و ساختمان می دهد.

قرنیز در شیراز - قرنیز ام دی اف شیراز

قیمت قرنیز ام دی اف در شیراز

هزینه نصب قرنیز هر متربع ۱۴۰۰۰ تومان

نوع قرنیز ارتفاع ضخامت قیمت هرشاخه ۳.۶۶ متری
قرنیز MDF ۷ سانتیمتر ۸ میلیمتر ۱۱۲۰۰۰ تومان
قرنیز MDF ۹ سانتیمتر ۸ میلیمتر ۱۳۸۰۰۰ تومان

آخرین بروزرسانی قیمت ها :  شهریور ماه ۱۴۰۱

قرنیز در شیراز

فروشگاه درگاه عامل فروش انواع قرنیز ام دی اف در شیراز می باشد که توانسته با بزرگترین تولیدکنندگان قرنیز MDF  همکاری نماید.

برای دریافت مشاوره رایگان و خرید قرنیز در شیراز با کارشناسان ما تماس بگیرید

  ۰۹۱۷۴۳۳۱۷۳۳ – ۰۹۱۷۰۸۰۶۶۱۵ – ۰۷۱۳۲۲۶۲۶۷۰